| hastemele a întrebat:

Cu ce va curatati tenul inainte de culcare?

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Servetele demachiante-apa tonica-crema de noapte!

| annna a răspuns:

Demachiant, cugel de curatare garnier si crema aceastahttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:28&biw=1280&bih=489...atat:D

| Onutzyk a răspuns:

Pai...eu de obicei ma demachiez, apoi ma spal cu apa si diverse produse de curatare a tenului, daca nu am la indemana, chiar si sapunwinking

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Eu uneori folosesc servetele demachiante de la garnier, apa si sampon deoarece mie cel putin sapunul imi usuca tenul!

| Zuzix_3861 a răspuns:

Folosesc produse Bioderma sau L'oreal si sunt foarte multumita. Am tenul normal spre usacat. happy

| DudăMalefică a răspuns:

1.Demachiant echilibrant.
2. Lotiune tonica.
[de la Artistry, locul 4 sau 5 in lume la produse cosmetice]