| armand3004 a întrebat:

Volkswagen Phaeton 3.2 benzina 2005 sau Volkswagen Touareg 3.2 benzina 2004?

Răspuns Câştigător
| Bobby11 a răspuns:

Pot sa zic ca tata a avut si phaentom si touareg, daca preferi masinile de teren, atunci touareg, in schimb phaentom este o masina foarte pretentioasa, nu prea poti sa mergi iarna pe zapada cu ea, daca dai intr-o bucata de gheata te doare inimawinking ...Deci touaregwinking

7 răspunsuri:
| dru1darius a răspuns:

Ceva ii dubios in intrebarea asta:
1. vrei o comparatie intre 2 masini de clasa diferita
2. daca vrei sa cumperi asa masini, inseamna ca ai si ceva bani, din care rezulta ca ar trebui sa ai un habar despre ele
3. cred ca esti un copil de 16 ani (imi imaginez dupa user name ''1996'')
4. toti care ati raspuns la intrebarea asta sunte-ti toti niste copii

| armand3004 explică (pentru dru1darius):

1. Sunt constient ca fac parte din clase diferite, insa amandoua ma "fascineaza".
2. Banii nu sunt o mare problema
3. Da ai dreptate
4. Oricine poate sa raspunda la intrebare, nu ma supara

| dru1darius a răspuns (pentru armand3004):

Atunci care o fost rostul la aceasta intrebare, la ce ajungi, una ii buna la off-road, iar cealalta ii o masina bussness, totul depinde de tine si in ce scopuri o folosesti, eu daca zic ca imi plac motocicletele, te intereseaza pe tine? normal ca nu, gusturile nu se discuta, sunt personale

| dany2696 a răspuns:

Touareg!

| LuCi82820 a răspuns:

Volkswagen Phaeton 3.2 benzina 2005 asta o am si eu si este foarte buna

| armand3004 explică (pentru LuCi82820):

Mai am putin si o sa obtin carnetul, si oscilez intre aceste 2 masini.

| Stelist658 a răspuns:

Touareg 3.2 benzina 2004, rezultatele o sa se vada in timp nu deodatahappycalitatea superioara