| VandSunete a întrebat:

Buna am si eu o idee si as vrea sa incerc sa o pun in practica si nu stiu daca renteaza...

Deci planu e asa SA deschid o Gubela
As vrea sa stiu daca se castiga Gubela Bani am auzit ca se castiga bine Si as vrea sa stiu oare cam cat m-ar costa


1.Nu stiu cat costa sa fac o firma dar am inteles ca in jur la 250Euro
2. Daca gasesc o zona buna In hunedoara Chiria nu cred ca e mai mult de 150 Euro Sa spunem maxim 200
3.Eu as putea sa vorbesc cu o persoana De incredere care sa nu i dau un salar in mana pentru ca bani care i voi castiga o sa i bag in casa Deci o sa trebuiasca sa platesc la stat doar Suma de pe contractu de munca (Aici e vorba de angajata )
4.Nu stiu Oare cat costa sa aduc niste haine De dincolo asta m-ar interesa + benzina 'Rovinieta (pe un an care cred ca nu e mai mult de 50 euro )
5. o sa imi trebuiasca o masina cu consum mic Asta cred ca la 800, 900 euro am sa gasesc
6.Nu stiu oare haine sa cumpar de dincolo Oare ce suma mi-ar trebui Pentru inceput Asta am inteles ca e foarte ieftin
DACA CREDETI CA AR TREBUI SA MAI FAC CEVA SA IMI SPUNETI
Si acuma sa dau cateva detalii Despre mine

Am 20 de ani
Venit am de 1000ron asta find vreo 225 euro
Lucrez pana la ora 15:30 Si vreau sa precizez ca, vreau sa si lucrez Pentru o siguranta mai mare

Acuma sa spun ce posibilitati am
De vreo 6000ron sau 1350Euro Cred ca as putea face rost ( nu sunt sigur ) Si mai lucrez pana strang suma Exacta

Sau am alte Optiuni
Sa scot din banca o suma de bani, dar atunci o sa fiu pe - mult
As vrea niste pareri oare ce suma de bani mi-ar trebui si daca renteaza
Va rog Fara spamuri Si Cat mai multe raspunsuri Clare Si sincere
Ca daca aveti Nevoie si eu va pot da Niste idei Daca sunteti nelamuriri Eu Am foarte foarte multe idei Doar ca nu am suma Respectiva De bani.
Si ce-a mai ieftina mi-se pare asta care am spus-o
Sau daca mai aveti voi alte idei Va rog sa imi spune-ti
m-ar interesa in domeniu Comert Si altceva bine inteles daca stiti e ok
Doar ca Vreau sa merg pe ceva Mai sigur ( stiu ca nu toate afacerile nu sunt sigure ) Dar vreau sa o aleg pe cea mai buna Pentru inceput

si 2 la mana as vrea sa stiu Oare cam cat ai putea castiga
Tinand cont ca Ma pricep foarte bine a imi face reclama
Cu respect Alex



1 răspuns:
| VandSunete explică:

Si va rog sa imi Scuzati greselile de gramatica