| soareeeeeenrrrrrrrrrrrrr32132 a întrebat:

Vreau sa cumpar un moped de 49 cc vanzatorul are doar talon de italia tradus si legalizat. Pe talon nu este numele lui, este numele italianului. Pot sa i fac rar si itp daca il cumpar? Ce trebuie sa mai fac? Sau ce act trebuie sa mai fac cu el? Nu ma pricep, funda.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu il cumperi pentru ca neavand actele in regula tu poti avea de furca mai tarziu. Cand se cumpara o masina, un tractor o combina sau un camion, orice circula pe drum public trebuie sa vina cu acte in regula nu ca lipseste una sau alta. E ca si cum ai alege o femeie fara par sau fara un deget (nu le discriminez dar asa e).