| InnfernalPrince a întrebat:

Vreau sa imi procur un motociclu puternic....imi place viteza,da am o problema nu m-am urcat niciodata pe o motocicleta, voi cum credeti ma voi descurca sa ma invat a conduce bine pe ceva puternic din prima? apropo merg bine pe bicicleta si am mers pe unele mopede de 50cm3 ale unor amici si nu am avut probleme.

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Eu zic sa incepi direct cu un Hayabusa turbo care prinde 200/h in 5' rolling on the floorrolling on the floor

| InnfernalPrince explică (pentru a1doru):

Waaa! .....eu nu am intentia sa mor sau sa ajung in spital.de-aceea va intreb pe voi detinatori de motocicluri daca mash decurca sa conduc, desigur ca nu din primele dati sa ridic 200/h

| Olteanu_Andrei_1999 a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa dai de permis pentru acea clasa de vehicule (daca ai varsta necesara).Dar daca spui ca te descurci pe bicicleta si pe mopede parerea mea ar fi ca te vei descurca bine... desi o sa fie greu sa inveti bine de tot.Trebuie sa te gandesti; una este sa dai de pedale si sa circuli cu viteza de 10-20km/h alta e sa ai un motor greu si sa circuli cu peste 80km/h. Totusi daca ai incredere in tine si crezi ca poti, fa-o, nu ezita. O viata ai! Pace!

| InnfernalPrince explică:

Va rog seriozitate

| a1doru a răspuns (pentru InnfernalPrince):

Sfatul meu, de motociclist batran, este sa mergi tu vreo 2-3 ani pe un motor de strada de pana la 250cc si apoi sa treci pe un motor mare.