| ruficape a întrebat:

Vreau sa ma mut in alta tara, dar am o masina si nu stiu unde as putea tine-o cat timp as fi plecat. Stau la bloc si nu cunosc pe nimeni cu curte/garaj. Niste idei unde as putea sa imi tin vehiculul pe o perioada lunga de timp?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot te muti de ce nu iei si masina cu tine?

| ruficape explică (pentru darrio2007):

Nu o sa am nevoie de ea

| suntserios a răspuns (pentru ruficape):

Vinde o

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la primarie si intreaba-i ce conditii sunt in localitate, cu preponderenta abonament de parcare pe durata lunga.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inchiriaz-o unui traficant de tutun.
Masina va sta in curtea/garajul politiei, cel putin pana la solutionarea cazului.