| teclado a întrebat:

Vreau sa spăl cu spuma cu apă (un logan dacia 2007 )bine de tot in interior la spalătorie dinaia cu fise.
Sa iau jetul sa fac nebunia lui săndel
Cu spună
Apoi cu apă
In interior
Ce spuneți?
Se defectează ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da- i batai, da sa pui multa apa da?

| Wr3nch a răspuns:

O idee foarte proasta. Nu te zgarci, si mergi sa iti curete interiorul cum trebuie la spalatorie auto normala.

| teclado explică (pentru Wr3nch):

As face asta dar mi-au stricat carma unii la care m-am dus
mi-au curatat jumatate din bancheta din sapte ca scapasem cateva picaturi de vin si mi-au luat 40 lei apoii mi-au spus ca sa imi curete toata masina sa le dau 300 lei
Stiti cumva unde ar trebui sa merg sa aiba preturi mai normale
Cam cat ar insemna ca si pret sa fie bine si pentru mine si pentru ei?
Exista undeva cu preturi afisate sa nu ma trezesc ca imi cere o avere. Eu sunt omul care in cazuri din astea mi-ar face placere sa stiu dinainte sa se apuce de treba cam la cati bani sa ma astept.