| mgtow a întrebat:

Vreau sa stiu daca sansele ca sa fiu angajat ca sofer pe trailer in Romania sunt bune, am sa rascolesc tot brasovul si daca e merg si in timisoara la edy spedition. O sa imi scot permisul oare o sa ma angajeze cineva find tanar fara experienta? Rog seriozitate. Ms

3 răspunsuri:
| helgione a răspuns:

Salut. nu vreau sa te dezamagesc, dar daca nu ai nici cunostinta care sa lucreze in domeniu, nu prea ai nici o sansa; trebuie sa incepi de jos: duba, raba si asa mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Mai era un user pe site la fel ca şi tine... a spus clar şi răspicat că el va trăi singur toată viaţa. (referitor la user name-ul tău) El era şofer pe tir şi a spus că este extraordinar aşa...Era cam totă ziua/noaptea în deplasare şi mai intra pe TPU să-şi ocupe timpul "liber".
Părerea mea este că ai şanse mai mult de 50%! Poţi încerca şi sunt sigură că vei reuşi dacă îţi doreşti ceva cu-adevărat!
Eu îţi urez baftă şi ai grijă de tine! happy
O seară de vis!

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Ai sanse de 50%, daca ai norocul si te angajeaza, trebuie sa demonstrezi tot ce poti, si sa fi cat mai bun! Si daca va fi totul bine, iti garantez ca o sa castigi bine big grin. Funda? big grin