| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu o masina rapida la 4-5000 de euro?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un bmw compact anul 2005 benzina e bun

| ghibaflo a răspuns:

Daca vrei de dincolo incearca www.mobile.ro consider aici gasesti tot ce vrei.

| clauss a răspuns:

Eu sunt adeptul marcii audi, ramane sa te decizi tu

| DoRuTzU_3059 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un golf 4 http://www.bestauto.ro/......663510.htm

| Vlad9371 a răspuns:

Iti zic eu una care a avut-o varul meu si stiu cat de buna e. Iati un audi a4 o sal gasesti la mana a 2 cu 5000 euro sau chair mai putin daca cauti. Daca o sa tio cumperi sigur o sa fii satisfacut de ea ca e si de ''lux'' si sport. Daca nu esti inca convins ia-ti una si inchiriazo pe cateva ore si fai o proba si vezi. Bafta in continuare.

| Mihay4 a răspuns:

Trabantlaughing

| jstme a răspuns:

Un golf 3 vr6... e sigur pana in 5000 de euro si ai cai destui...strada sa ai sub roatebig grin

| andreeasim1 a răspuns:

Un golf 4 pe benzina. Am eu unu cu motor de 2. 0 am dat 4. 500 de euro, e foarte buna si foarte rapida.Acum depinde ce preferinte ai

| Sofer a răspuns:

Golf 4 1.9 TDI e destul de rapida.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ww golf 3. e o masina rapida si de durata.proiectata sa reziste. daca mai e si gti e perfect...si nu cred ca e chiar 4-5000 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un bmw e30 e foarte rapida si ieftinatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate ia o honda civic cu motor V-TEC e ieftina consuma putin (V-TEC) si e tare in jur la 150 de cai

| sandy a răspuns:

Logan

| csaryus a răspuns:

Incearca autovit.ro