| ioana375 a întrebat:

1)Ce sampon folositi impotriva matretii?
2)Este eficient?
3)De cate ori va slapati la cap pentru ca parul sa nu vi se ingrase?

Răspuns Câştigător
| Swany a răspuns:

1.Head&Shoulders cel care e pe baza de menthol
2.Sincera sa fiu, pentru mine chiar e eficient, poate pentru.altii nu e
3. Odata la 3 zile.

7 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu iti recomand wash&go, vichy si zic ca merge dar si pritena mea mai zice ca este bun cel de la clear http://www.vichyconsult.ro/......atreata/10 fundita?

| mgtow a răspuns:

HS for man. La 3 zile dacă nu ies din casa și dacă ies în fiecare zi.

| Cristina_4016 a răspuns:

Nizoral este cel mai bun.

| Plague a răspuns:

Garnier fructis m-a ajutat mult pentru matreata...te speli cat simti nevoia laughing. Si a fost foarte eficient, cel putin pentru mine si cativa cunoscuti

| VLΛD a răspuns:

1.Wash&GO
2.Pentru mine da.nu stiu daca pentru toti...
3. Odata la 2-3 zile maxim

| lolthisisme a răspuns:

Pai,depinde de fiecare tip de par. De exenplu,la mine merge cu Head & Shoulders cu menta (menthol) anti-matreata. Si iarasi, la faza "de cate ori va spalati pe cap", e la fel. De exemplu, la mine se intampla sa ma spal de 2 ori pe saptamana, dar la tine nu stiu. Uite un pont: Sampoanele mai sumpe sunt mai eficiente si mai bune. Funda?