| Darkus56 a întrebat:

1)Ce trebuie sa fac sa nu mai am parul unsuros.Am incercat pana acum 2 shamponuri si degeaba.Mentionez ca ma spal in fiecare zi pe cap din cauza asta si stiu ca nu e bine, dar o fac din cauza asta.
2)Mi se increteste parul in fata la breton si tot de-asta ma spal in fiecare zi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Yoyolovesblue a răspuns:

Nu te mai spala zilnic, trebuie de maxim 2 ori pe saptamana! Iti distrugi scalpul, si daca nu iti sta bretonul intindete cu placa!

| zahy a răspuns:

Pune ulei de masiline tinel 30 min

| backback a răspuns:

Foloseste putin bicarbonat de sodiu cand samponezi parul

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

1.nu mai trece mana prin el...
2.foloseste o placa