| Gabriello02 a întrebat:

1. Fetelor ce baieti preferati:
Inalti,
Medii sau
Scunzi
2. Cum sa fie?
Grasi,
Medii sau
Slabi.

8 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Inalti si medii

| SweetSecrets a răspuns:

1.Mediu[mai inalt cu catva cm decat mineon the phone
2.Mediu[sa aiba o greutate normala raportata la inaltime"batting eyelashes]

| MyMindRules a răspuns:

1.Mai inalti ca mine (medii).
2.Slabi sau medii.

| roxana_3970 a răspuns:

Putin mai inalti ca mine si sa fie medii...

| Anna_8402 a răspuns:

Inalti si medii! laughing

| Georgi2011 a răspuns:

Inalti ca mine sau mai inalti ca mine si sa fie medii

| Roxana12_9228 a răspuns:

laughing Pai cred ca mediu si la 1 si la 2

| Cristal99 a răspuns:

Buna.Asta ii ceva simplu.La nr.1 depinde si de inaltimea ta iar la nr.2 nici prea grasi pentru ca transpira mult si miros urat si daca mergi undeva cu el si vrea sa-ti puna mana pe umar o sa-i simti mirosul si mai as spune multe dar tr sa ma pregatesc sa ma duc undeva.Aia prea slabi nu te pot ridica in brate si sincera sa fiu is c-am urati ca is trasi la fata.Deci aia medii is foarte frumosi.Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.Te pup :*.