| Andreea9222 a întrebat:

1.la cat timp va tundeti varfurile?
2.cum fac sa am parul mai moale si mai stralucitor?
3.care a fost cel mai rezistent gloss si cat timp a rezistat pe buze?
4. ce parere aveti despre deo lady SS, solid, liliac? Este foarte eficient? Lasa vreo urma?
funda

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

1. Odata la 2-3 luni
2. Foloseste balsam. Cand il aplici, stai cu el cateva minute si apoi clatesti cu apa (de preferat apa rece la varfuri).

winking

| pau89 a răspuns:

1. O data la 3 luni maxim.desi cateodata spre rusinea mea mai trec cu vederea, dar ma revansez repedelaughing

2.Incearca sa folosesti balsam din aceeasi gama cu samponul pe care il folosesti, pentru a fi efectul garantat.si diverse masti, cu laptic, oua, si ricin.

3. In general mi-a placut f mult consistenta celor de la firma Bourjois, iti recomandtongue

4. Este foarte eficient, cel putin pentru mine, numai Lady SS folosesc. dar, exista un darlaughing pentru mine cel de liliac este prea dulce, prefer ceva mai fresh.

| Serendipity17 a răspuns:

1. Cam de 2 ori pe anwinking

2. Aplica balsam, fa-ti tratamente naturale sau aplica masca

3.Nu stiu... a rezistat cam 1 ora cred ...sau mai putin

4.Este bun.Eu am lady speed stick invisible, care nu lasa urme albe, si chiar nu lasa!

| bumblebee a răspuns:

1. o data la 3 saptamani
2.cu balsam si cu o masca din ulei de masline, ulei de ricin si miere:-)
3.hmmm...cam toate rezistau 2-3 ore
4.nu am folosit...eu folosesc cu rola nu solid
kiss