| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

1. Oriflame sau Avon? :)) argumente.
2.Hai ma nene raspundeti si la intrebarea anterioara:
http://www.TPU.ro/......le-5-12_1/

Ofer funda pentru prima intrebare.
:D

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nici una.numai reclamele de ele. cel mai bine te duci intr-un magazin gen carrefour,real, cora si iti alegi de acolo ce vrei, le poti si testawinking

| moniii5 a răspuns:

Oriflame mi se pare mai bun decat avon...in plus la oriflame au aparut si pagini parfumate si sunt si produsele mai bune mai ales glossurile si preturile sunt mai mici decat la avon

| Luiza_2688 a răspuns:

Oriflame.mie una mi se pare ca produsele sunt mai bune decat la Avon(parerea mea) si in al doilea rand daca esti reprezentat castigi mai mult decat la Avon(asta depinde si de comanda pe care o ai)

| Silvia78 a răspuns:

1.Eu sincera sa fiu prefer Avon. Am luat si de la oriflame insa nu prea imi place...De la Avon pot gasi mult mai multe lucruri!