| AlexWhisker a întrebat:

16b, am parul foarte drept si destul de lung (un an si doua luni).
La cateva luni dupa ce m-am tuns 1 in tot capul, s-a facut singur pe doua parti. La mai multe luni dupa, am inceput sa-l invat sa stea pe spate... cum este foarte fin si drept, inca nu am ajuns unde mi-am dorit cu el. Ba chiar il tin si in coada ca poate poate o sa stea si singur dupa aceea.
Acum, ce voiam sa intreb: fratilor (si surorilor) cum fac sa am si eu parul mai ondulat, mai cret, mai nu stiu cum vrei sa-i zici, si mai gros?

3 răspunsuri:
| Fabianaa a răspuns:

Poți sa mergi la salon pentru a-ți face parul creț permanent.

| AlexWhisker explică (pentru Fabianaa):

Ba frate asta te am intrebat eu?

| Fabianaa a răspuns (pentru AlexWhisker):

Ai zis ca vrei parul ondulat/creț iar eu ți-am spus cea mai buna solitie de a avea parul asa. Dacă tu nu ești mulțumit de răspunsul meu n-am ce să-ți fac.