| anonim_4396 a întrebat:

2018, fetele prefera băieții cu barba sau fără?
Dacă am doar mustata și puțin in barbie sa l tai mereu sau sa l las?
Iar sprâncenele la băieți mai bine subțiri sau groase?
Parul lung sau scurt? (Am observat ca multe fete cică ii se par hot băieții cu parul lung, de ce?"

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu exista un tipar. Daca cineva te place, te place si asa.
N-am avut niciodata iubiti cu barba, nu-mi placeau neaparat, acum am unul, il ador cu tot cu barba si fara.

Sprancele la baieti eu cred ca ar trebui sa fie mai groase, ca nu e femeie, la fel si cu epitalul, e ok sa o faci, dar nu sa fi mai fin ca mine.
Mie nu-mi plac baieti cu parul lung, ii prefer pe cei chiar cu parul scurt.

| Adry05 a răspuns:

Conteaza cum iti sta bine. Am vazut atatia tipi care si-au lasat barba ca e moda si nu le sta deloc bine.

| Lostlyric a răspuns:

In momentul in care incepi sa le analizezi in amanunt, deja fetele simt ca au competitie. happy
Femeilor le plac barbatii care au incredere in ei. Orice ar purta, oricum s-ar aranja.
Exista o diferenta intre a purta ceva si a sti cum sa porti acel ceva.
Si fetele se tuneaza pentru ca asa "se poarta". Insa am vazut putine femei care stiu cum sa-si poarte silicoanele.
Si femeile isi pun intrebari daca tocurile sunt sexy pentru barbati. Insa am vazut multe femei care isi pierd echilibrul pe ele si o dau in ridicol.
Nu conteaza ce se poarta, conteaza ce te face pe tine sa te simti bine. Si atunci, clar ti se potriveste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare ar trebui sa aiba stilul lui, doar o sigurã exceptie aceia pensati mai subtire ca fetele sa nu mai fie in 2018 laughing
Ps; daca ai barba foarte rarã nu aratã bine crescuta mai mult de 5 zile.

| PumpkinDoll a răspuns:

Fiecare cu ce-l doare,depinde de gusturi... poti sa fii tuns foarte scurt si sa fii ''hot'', sau sa-ti faci o anumita frizura sau sa fii chel, is destule aspecte, eu unul am vazut ca multora le plac femeile cu pielea mai inchisa la culoare, sunt obsedati sa se bronzeze...ce legatura are culoarea pielii cu frumusetea

| IIIshaneIII a răspuns:

Io sunt ghei îmi dai 2 lei și te fuuut în gaoooaza

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Prefer barbati nu beieti

| Sagemi67 a răspuns:

2 cuvinte, fii tu! happy