| Larisa_3441 a întrebat:

Intrebare pentru baieti ce fete va plac mai mult fetele cu parul scurt sau lung?

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cât mai luuung.

| wildthing a răspuns:

Categoric lung

| WooLove a răspuns:

Clar! Lung ca sunt mai Atragatoare :-P~

| Narcis2007 a răspuns:

Alea cu parul foarte scurrt scurt nu prea seamana a femei...

| Cosminovici18 a răspuns:

Unul mie imi plac fetele cu parul lung si in general brunete si blondele cu ochii albastri:X:X:X:X! app tu ce fel de par ai lung sau scurt?big grin

| Lollipopy a răspuns:

La pzd?happy

| looolliika a răspuns:

Parerea mea e ca. si dakau parul lung si tu vrei cu parul scurt o TUNZI saudk are parul scurt ii pui o peruka in cap sau extensii laughing

| Anku112 a răspuns:

O fata cheala happy femeia idealahappy

| Ryuzaki a răspuns:

Clar lung.

| nonamed a răspuns:

Clar fetele cu parul lungwinking...bine nu foarte lung cum au unele pana la fund dar sa fie lung nu scurt tongue...asa e mai placuta o fata :*

| mihaiborodin a răspuns:

Brunetele cu parul lung si ochi caprui sau verzilove struck