| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva dupa Bonprix? Sunt seriosi? Care este pagina lor oficiala de Facebook si siteul oficial?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici site oficial acolo gasesti si Facebook :https://www.bonprixro.eu.Eu zic ca sunt seriosii, dar uitate si la termeni si conditi.

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.bonprixro.eu.Eu este adresa gresita! Siteul corect este:www.bonprix.ro!

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Site-ul pe care l-ai pus tu nu merge.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.bonprixro.eu este site-ul

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,ai dreptate! Dar nu stiu de ce e pus pe revista adresa gresita! (www.bonprix.ro) adresa fiind corecta este www.bonprixro.eu!

| Zazy a răspuns:

Nu am comandat eu, dar a comandat mama mea si a fost multumita.
Mama si-a luat de acolo o rochie, masura se potriveste, culorile sunt exact ca in poze.
Ceva contra totusi exista.
Comanda vine putin mai greu, cred 1-2 saptamani. Nu stiu de ce, dar asa a venit de cate ori am comandat.