| usdhudshcdushuds a întrebat:

Bunaaaa! ati folosit clean and clear? (eu as vrea sa-mi iau pentru ca am puncte negre :L) e bun?

Răspuns Câştigător
| ioanalarisalari a răspuns:

Eu am folosit dar nu a avut nici un efect, eu acum folosesc ZINERYT si e foarte bun intr-o luna mia facu piele de pe fata foarte fina si curata, acum incearca si clean and clear poate tie ti se potriveste, da mesaj daca ti- u trecut pup si bafta, funda!

5 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Cit il folosesti incontinnu are efecte cit inchei tratamentul iar reapar

| Aida_3174 a răspuns:

E foarte bun!

| FrunzaDeToamna a răspuns:

Buna love struck
Da folosesc si pentru cosuri si pentru puncte negre si e ff bunbig hug
Funda?

| Musiclife15 a răspuns:

Eu l-am folosit si e destul de bun. Acum nu stiu. Sper sa te ajute si pe tine

| Roxana_6908 a răspuns:

Cu totii vrem un ten perfect, fara cosuri, riduri sau puncte negre. Din pacate, nu cu totii il avem. La fel ca si pe tine si pe mine m-au chinuit problemele legate de ten multa vreme.Am folosit si eu clean and clear si sincer.te-as sfatui sa nu il cumperi.L-a inceput am crezut ca isi face efectul,dar era doar dorinta mea de a scapa de ele.
Devenisem disperata,astfel ca am inceput sa ma interesez printre prieteni, cine imi poate recomanda un dermatolog bun pentru tratament si de asemenea o cosmeticiana priceputa.
Am fost, am cheltuit o multime de bani si a fost totul perfect. Nu am mai avut niciun punct negru, cateva zile, dupa care au aparut din nou.
Iti spun sincer ca, nu imi permit sa merg la fiecare doua saptamani la cosmetica. E mult prea scump!
Nu dupa mult timp mi-a venit ideea stralucita sa ma spal cu ceai de musetel.Nu vreau sa te mint, si sa iti zic ca am scapat imediat de ele, dar rezulattele erau destul de vizibile. Dupa 2 luni,am ramas uimita. Fata mea era la fel ca cea a unui bebelus, dar nu mi-am luat-o in cap si imi urmez "tratamentul" si acum, ma spal cu ceai de 2-3 ori pe saptamana.
Sper ca te-am ajutat:*