| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit clean and clear pentru. puncte negre? Va folosit cu ceava findca am folosit app tot tubul si nu ma ajutat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am folosit si eu iar prima data iti trec insa dupa un timp iti reapar si nu mai are nici un efect.Iar daca inchei utilizarea acestuia iti apar iar.Deci nu este bun!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o mare țeapă.
Mai de grabă folosește plasturii pentru îndepărtarea punctelor negre!
Pa, pa.

| albastrualb77 a răspuns:

Eu folosesc masca ANEW de la AVON, sunt foarte multumita de ea.

| Zazu a răspuns:

Daca nu exfoliezi tenul de 2 ori pe saptamana nu o sa iti mearga nimic.Iti exfoliezi tenul, folosesti un astringent si dupa aceea clear an clear.

| LifeInColors a răspuns:

Am folosit mai demult, dar nu m-a ajutat cu nimic, chiar dimpotriva. Este o mare prostie ca si majoritatea produselor de acest gen. Cel mai bine este sa folosestiun sapun calumea si sa te speli de 3-4 ori pe zi cu apa rece si sapun.

| nikol a răspuns:

Clearskin blackheand clearing de la avon e foarte.e gel de curatare cu salicylic acid 2% dupa prima spalare iti reduce vizibilitatea puctelor negre si daca te speli zilnic dupa o saptamana ai sa vezi rezultatul

| Doo a răspuns:

Nici pe mine

| saku970 a răspuns:

Da m-a ajutat nu mai am puncte negre (aveam vreo 2 oricum, dar sau dus si alea 2) si pielea este mai fina ca inainte.asta este parea mea.

| Traianosik a răspuns:

Am folosit si eu. Nu este mare lucru si costa mai mult decat un produs mai bun. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...si eu am aceeasi parere nu iti face decat zona mai lucioasa(cea in care ai dat cu crema)laughing.