| Chitu_Sofia_1979 a întrebat:

A folosit careva praf de curcuma pentru petele maronii de pe fata, daca da, as dori sa stiu daca a dat vreun rezultat, petele sint cauzate de soare, va multumesc

1 răspuns:
| beretu a răspuns:

Pentru pete solare iti recomand o crema cu factor de protectie 50, si pentru a scapa de petele pigmentare iti recomand un scrub de fata(peeling), solutie vitamina A si o Crema pentru Albire cu Extract de Lamaie si Papadie 50 ml de la firma Cosmetic Plant