| anonimee a întrebat:

A folosit cineva benzi de ceara rece veet? Sunt bune si cam cat tine daca te epilezi cu elelove struck
Fundita pentru cel mai adevarat raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Liniuta_3048 a răspuns:

Nu merita sa iti cumperi de la Veet.cumpara`ti de la Sesu sunt cu 10 lei mai ieftine si sunt mai multe si fac exact acelasi lucru.La mine tine in jur de 2 saptamani dar si cand creste parul inapoi nu se vede urat. Daca vrei pentru zona inghinala nu ti le recomand o sa te doare ingrozitor. dar in rest benzile de ceara sunt foarte bune, iar daca ti se termina servetele poti folosi ulei(orice fel) si te poti spala.Baftahappy

Sper sa primesc funtitablushing

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Eu am folosit aceste benzi dar nu ti le recomand deoarece nu sunt eficiente si parul creste foarte repede. Cel mai bun este epilatorul Brawn. Fundita?

| Sanzii123 a răspuns:

Eu am foslosit cam acum o luna si ceva...pentru mine nu au fost deloc eficiente. Nu smulg tot parul si e bataie mare de cap. Plus ca la sfarsit, atunci cand trebuie sa te cureti de ceara ramasa, acele servetele speciale nu ajuta la mai nimic.Si acum mai am doua cutii neincepute si nu cred ca o sa mai folosesc vreodata.Mai bine cu aparatul big grin

| LaLaLakin a răspuns:

Sunt niste porcariistraight face.
Le incercai acum 2-3 minute, si imi ramase ceara pe piele, si abia o pot da josfrustrated.

| RebeccaBeea a răspuns:

Buna! Hmm... am folosit o data. Nu sunt bune pentru ca te chinui foarte mult si tot nu iese perfect. Te tine aproximativ 3 saptamani sa spunem. Cred ca mai bine te duci la salon... e mai eficient si dai aproximativ aceeasi bani.