| lola_7409 a întrebat:

A folosit cineva mibazon? cum actioneaza si ce efecte are. dar nu vreau prospecte de pe net ca alea le'am citit si eu. vreau din propria experienta

3 răspunsuri:
| Anonim1596 a răspuns:

Si eu am folosit timp de 4-5 luni. Am scapat de ele, dar dupa intreruperea tratamentului...Mi-au aparut iar x(

| Annie_5136 a răspuns:

Mibazon am folosit eu in urma cu vreo 4 ani. E o crema destinata animalelor, folosita insa de cei ce sufera de acnee.
Din cate imi amintesc eu, textura sa era grasa, avea o culoare galbuie, si personal ma dadeam cu ea pe frunte.
Din pacate nu imi amintesc si rezultate, insa nu au fost destul de multumitoare. Dupa multe creme si lotiuni luate "dupa ureche" tot la dermatologie am ajuns si de atunci am scapat de cosuri.
Daca ai afectiuni ale pielii iti recomand sa consulti un doctor.

| lola_7409 explică:

Am fost si la derma de cateva ori. si mi-a dat zynerit dar deageaba asa imi facea fruntea de imi era rau sa o vad. apoi a luat sora mea ceva medicamente si crema deageaba medicamentele iau slabit organismul credk o sa incerc si eu mibazon