| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit Mibazon? vreau sa stiu daca este bun de ceva pentru acnee.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearca unguentul de propolis cu mibazon este foarte bun pentru acnee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai pe toata fata cu mibazon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar pentru acnee, dar pentru cate un cos rebel de foarte multe ori. Eficienta 100% de fiecare data. Cosul se vindeca, se usuca si nu raman urme.

| azziza21 a răspuns:

Printre alte tratamente am folosit un timp si mibazon. e foarte bun si iti face si tenul mai luminos