| crissa20 a întrebat:

A folosit cineva parfumul de liliac de la lady's? daca da, vreau niste pareri!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
L-a folosit o colega de-a mea, miroase super fain.
Si persista mirosul.
Te pup!

| oana44m a răspuns:

L-am luat pe cel de lacramioare si mi s-a parut ca miroase genial. Acum nu pot sa bag mana in foc pentru cel de liliac, dar sunt din aceeasi gama si sunt sanse sa fie reusit. Il am pe cel de la yves rocher de liliac, miroase exact ca floarea. Nu stiu care e diferenta de pret, dar iti spun de el in caz ca nu stiai ca exista, poate te intereseazawinking

| crissa20 explică (pentru oana44m):

Si cel de la yves rocher cum sta cu persistenta? persista? ca am vazut ca e apa de toaleta.merci de sugestie

| Annutza1998 a răspuns:

La folosit mama mea! M dadeam si eu si mi se pare destul e tare! Sper ca te-am ajutat. Funda?

| crissa20 explică (pentru Annutza1998):

Da-mi mai multe detalii, te rog! chiar miroase a liliac? sau se simte un miros artificial?