| mtw123 a întrebat:

A folosit cineva SunWave Pharma Acneaid impotriva cosurilor? Au efect aceste pastile?

1 răspuns:
| Vio199 a răspuns:

Nu, insa tin sa iti recomand MASK PLUS GEL. Cea mai buna crema de uscare pe care am folosit-o, in ideea in care am fost la multi doctori atat din orasul meu cat si din altele, am fost "cobai" pentru ei, pastilele lor si cremele preparate la farmacie. Am facut peeling chimic....etc. Adica fata mea e calita de multe incercari de a scapa de cosuri, iar masca MASK PLUS GEL in primele folosiri mi-a decojit pielea de pe fata, atat de tare usca. Dar cu rabdare e extraordinara. USCA FOARTE BINE (gen de seara pana dimineata), tu poti sa iti pui doar pe cosuri daca nu ai multe, eu insa am avut acnee chistica inflamatorie, si toata fata imi era mega plina. Ca si pastile ca pana la urma acneea porneste si de la bacterii, iti recomand DOXACICLINA, e un antibiotic pentru infectiile pielii (o sa ai nevoie si de un protector gastric). Pentru orice legat de acnee, scrie-mi, am 4 ani experienta :-))