| Uoana a întrebat:

A folosit cineva Revalid(pastile)? au vreun efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kitishor a răspuns:

Buna. nu eu, dar tata da. Au efect bun, in desimea parului. iti fac parul mai des, dar nu trebuie luate in exces. Sa te uiti pe prospect. P. S : Si stresul duce la rarirea parului big grin.
Deci concluzia, f bune pastilele!

| Uoana explică (pentru kitishor):

Mersi

| kitishor a răspuns (pentru Uoana):

Cu placere. Tu ai nevoie de ele?

| Uoana explică (pentru kitishor):

Da, imi pica foarte mult parul