| Oxm a întrebat:

A folosit cineva ulei de rici pentru cresterea parului si a genelor? a functionat?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte recomandat pentru stimularea creșterii.
Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

E foarte bun, nu știu exact cât ajută la creștere, clar nu face minuni, dar îți păstrează părul sănătos așa că nu mai o să ai vârfuri despicate de tăiat sau fire rupte sau care să cadă deci automat o să ai un păr mai sănătos și mai lung.

| Doηηa a răspuns:

Da,am încercat.
Este foarte bun, eu îl folosesc în fiecare seară.

| LoriLoL a răspuns:

Nu se intampla nimic rau din contra stimuleaza cresterea firelor de par,, am folosit,, aparent nu dadea rezulu]tate apoi dupa o perioada, parca peste noapteseschimba treaba.idee esal folosesti cateva sapt

| Isabella95 a răspuns:

Nu am folosit
Cel mai bine e sa lasi sa creasca natural