| Dennnnny a întrebat:

Voi ce metode ati folosit pentru cresterea mai rapida a parului si au functionat? Sau ca sa nu se mai deterioreze?

Răspuns Câştigător
| Saskesai a răspuns:

Ca sa iti creasca parul mai repede, trebuie sa.ti tunzi in fiecare luna sau saptamana varfurile. Ele se ard ( daca folosesti placa, feon, etc.) de la soare ca tot vine vara, se spicuiesc. Taindule el creste mai bine deoarece este sanatos!
Pentru mai multe informatii cauta pe youtube niste tutoriale sunt foarte bune!

3 răspunsuri:
| roberta7087 a răspuns:

Poti sa il impletesti, va fi mereu descurcat si nu il vei mai rupe si asa va creste mai repede

| dariypop a răspuns:

Dă-te cu ulei de ricin, și spală-te cu șampon de 3 ori, ca să nu îți rămână unsuros.

| mariaaaaaaa11 a răspuns:

Poti sa te speli cu putina zeama de lamaie, sau daca vrei sa nu se deterioreze pune zeama de lamaie si putin piper macinat. ☺