| Beccaaa a întrebat:

Care e cel mai bun sampon anti-matreata?
Multa lume mi-a recomandat Syoss, ce parere aveti?
Funda :X

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Syoss nu este chiar cel mai bun sampot pentru matreata happy
Eu folosesc VICHY DERCOS de cativa ani si crede-ma este foarte bun big grin si inca un sampon bun pentru matreata este cel de la GEROVITAL pe car il gasesti in farmacie (sampon antimatreata cu ichtiol) este un sampon foarte bun!

Bafta :*

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Head & Shoulders!

| FashionKitty a răspuns:

Eu foloseam Clear si era ok, acum mi-am luat de la LifeCare ceva din plante dar ideea e, cred, sa gasesti ce ti se potriveste parului tauwinking

| untu a răspuns:

Iti recomand pe cei mai buni sampoane anti-matreata:,, Head & Shoulders" sau,, Wash & Go"!

Răspuns utilizator avertizat
| irinuk28 a răspuns:

Nicidecum, Head & Shoulders e cel mai bun din experiența mea.Rezultate se văd din prima lună de folosire.Asta dacă nu-ți schimbi șamponul în fiecare lună. Deci sfatul meu este să folosești un șampon, care ți se pare ție bun și să nu-l mai schimbi, altfel mătreața reapare.
O zi bună!

| Lavii007 a răspuns:

Îți recomand Alpecin Medicinal pentru mătreață. Este foarte bun, l-am folosit multa vreme. Îl găsești la farmacie si e pana in 20 de lei.

| Beccaaa explică:

Faza e ca am incercat si Head and Shoulders si Wash and Go, n-au functionat. Gerovital a tinut o perioada, dar apoi nu a mai functionat.
Am auzit de la mai multe persoane care au parul ca si al meu (cu tendinta de ingrasare) ca Syoss i-a ajutat. O sa mai caut, dar pana acum m-am spalat de 2 ori cu Syoss si fata de cum aveam inainte matreata acum nu mai e asa.