| Ava1231 a întrebat:

A folosit vreo fata samponul Elseve de la loreal cu filloxane? Pt par subtire? E bun?

3 răspunsuri:
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Nu mai folosiți șampoane pline de chimicale din comerț. Un șampon bun nu are alcool/parfum, parabeni, sulfați etc etc. Ieftin și bun de se găsește în orice supermarket recomand produsele de la nature box, în rest documentați va ce chimicale sunt periculoase din produsele cosmetice și să citiți mereu lista de ingrediente înainte sa cumpărați ceva.

| Ava1231 explică (pentru IrinaMihaela15):

Ca alea de la nature box n au chimicalelaughing)))? Din moment ce ii sampon e normal sa aiba chimicale, altfel nu curata

| IrinaMihaela15 a răspuns (pentru Ava1231):

Cauta care sunt substanțele periculoase pentru organism ce le poți găsi intr-un sampon. Normal ca tot găsești chimicale, dar unele sunt bune, altele nu.