| Emeraude a întrebat:

A incercat cineva fondul de ten Oxygen Boost de la Oriflame? L-am vazut in catalogul online, descrierea e cel putin interesanta si atractiva, insa nu stiu daca sa dau crezare, asa ca va cer parerea, fetelor care l-ati folosit happy, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Am folosit eu si sincer nu e asa calumea. nu prea acopera. Dau uniform pe fata si imi albeste intr-un fel cosurile si nu le acopera oh go on.NU prea il recomand!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il folosesc si pot sati zic ca imi place ff mult.acopera fain si imi uniformizeaza tenulsmug