| aligru a întrebat:

As dori sa stiu daca are cineva catalogul din campania 17 ORIFLAME... nu reusesc sa-l gasesc dar am inteles ca unele persoane il pot vedea in avans. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| aligru explică:

Le am cautat si online, evident.

| BlackBVB a răspuns:

Poti sa cauti pe net si nu trebuie sa fi neaparat reprezentant ca sa comanzi

| aligru explică (pentru BlackBVB):

Nu e adevarat ca trebuie sa fii neaparat reprezentant ca sa poti sa comanzi, se poate si fara. Am cautat pe net dar gasesc varianta in engleza si nu cea din Romania. Merci oricum. Si sunt si reprezentant.