| Madalina_5058 a întrebat:

A incercat cineva Nivea Goodbye Cellulite? Vreau sa stiu daca a avut vreun efect. Daca stiti si alte remedii impotriva celulitei, nu ezitati sa le spuneti.

Răspuns Câştigător
| tina20 a răspuns:

Nu am incercat-o, dar sigur nu are efecte. mai bine ai apela la o crema cu piper pentru masaje anticelulitice. am inteles ca zatzul de cafea e f bun in eliminarea celulitei. eu iti recomand miscare, exercitii speciale de pilates, tae bo. dai un search pe google pentru video, youtube si poti lucra odata cu cei din clip. deci, miscarea e esentziala, plus o dieta corespunzatoare, multe lichide pentru hidratare

4 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

La mine a dat rezultate.

| HotChoclate a răspuns:

Buna.Am incercat-o si eu.Am folosit-o avand impresia ca o sa dea rezultate. Dar nu, in privinta celulitei nu are nici un efect.In schimb iti lasa pielea foarte catifelata.Deci folosita ca crema pentru corp da, pentru celulita:sa nu iti faci iluzii.

| Sanzii123 a răspuns:

Am incercat eu si e laudata prea mult...nu are cine stie ce efecte
Eu acum folosesc ceva de la Ivatherm... uite : http://www.eva.ro/......-7811.html

| Loving a răspuns:

O prietena a incercat si chiar a dat roade.