| Cristle a întrebat:

A incercat cineva vopseaua Subtle Mahogany de la Syoss? Imi poate spune cum a iesit culoarea, cat tine, daca merita etc. As vrea si eu sa o incerc, mentionez ca sunt satena deschis. happy

1 răspuns:
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Nu e chiar atat de buna, eu eram saten inchis si m-am vopsit deschis si in unele parti nu m-a prins cum trebuia. Daca vrei sa te faci neaparat cu ea iti recomand sa-ti iei doua cutii in caz daca ti se intampla si tie
fundabig grin