| SimilarToRain a întrebat:

A mai folosit cineva apa oxigenata pentru indepartarea petelor cauzate de acnee? Daca da, cat timp ati aplicat-o si cand s-au vazut rezultate?

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este la farmacie spirt pentru fata.Nu stiu cati ani ai, dar poti sa intrebi farmacistul daca poti sa folosesti. Eu il folosesc pentru a-mi curata fata.

| Azµre a răspuns:

Mai bine încearcă tinctura de propolis cu tinctura de cimbru sunt mult mai bune și dau randament față de alte tratamente.