| Jenniffer a întrebat:

A mai folosit cineva SOTRET de 10 sau 20 mg. pentru cosuri? Daca da, va rog sa-mi dati toate detaliile: durata, efecte negative, efecte pozitive, ati folosit si altceva pe langa tablete, etc.

4 răspunsuri:
| dragosh57 a răspuns:

Salutare pentru cosuri foloseste cutaden, asocilin si kanamicina sulfat sunt traditionale si functioneaza imediat cum le-ai folosit.
cutadenul usuca.
asocilinul si kanamicina te scapa de urmele lasate de la cosuri.
Sper ca ti-am fost de folos.Bafta
eu am fost la dermatolog mi-a dat pastile si alifii de 5 mil si tot nu mi-a trecut cu astea 3 am scapat definitiv

| Jenniffer explică (pentru dragosh57):

Si eu am fost la dermatolog si mi s-a recomandat sotretul deoarece cosurile meu au radacini adanci. Dar vreau sa stiu efectele negative ale celorlalti deoarece vreau sa stiu daca e normal ca mi s-a uscat putin pielea si buzele imi sunt crapate.

| dragosh57 a răspuns (pentru Jenniffer):

Vezi ca tratamentul pe care il administrezi e foarte puternic si din cauza lor ti de intampla lucrurile astea

| Jenniffer explică (pentru dragosh57):

Stiu asta. Eu folosesc cel de 10 mg. Dar mai am si ceva creme si unguente si vreau sa stiu daca e doar de la tablete sau e de la tablete in componenta celorlalte sau doar de la celelalte. laughing