| dan1112 a întrebat:

Ce parere aveti despre probolan50. Astept raspunsuri doar de la cei care au folosit acest produs, nu vreau alte detalii despre antrenament alimentatie etc... Daca puteti sa imi dati detalii exacte, in legatura cu forta, greutatea si alte efecte pozitive/negative dupa administrarea acestui produs.

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Deci ai 10 ani de sala si geneticul tau nu iti mai permite sa cresti si ai ajuns la steroizi. si din toti ai ales unul slabut. steroizii nu se iau cate 1. aia se iau in cicluri. daca un steroid ca danabol de ex se aromatizeaza grav in corp, se foloseste cu altul de ex probolan sa mai taie din aromatizare. daca de ex danabol retine multa apa in corp se foloseste cu winstrol sa reduca din efectul de retinere a apei. steroizii nu se iau dupa ureche si ce scrie pe cutie. se iau cu aviz medical in cicluri. depinde de ciclu 6-12 saptamani si obligatoriu PTC macar 3 saptamani.

vrei sa iti demonstrez ca esti pe langa? vrei doar probolan si atat.

| Cosmin86 a răspuns:

"nu vreau alte detalii despre antrenament alimentatie etc", asta pentru ca esti un COPIL MIC.

| dan1112 explică (pentru Cosmin86):

Nu sunt un copil MIC am 19 ani si fac de 2 ani jumate sala am bagat pe zi cate 6-7 mese bogate in proteina antrenamentul il fac corect (12 ore de somn) dar avansez foarte greu si de ceva timp stagnez... Un prieten care are 25 de ani si face de 3 luni natural ( asa zice el, nu am idee daca a folosit ceva pana acuma sau nu ) are forta mai mare decat mine... ma gandesc ca de la varsta are nivelul de textosteron mai ridicat. As lua un supliment care sa imi ridice nivelul de textosteron din corp dar fara sa ma afecteze, cei de pe site-ul de la probolan50 zic ca nu ma afecteaza si ca ridica nivelul de textosteron cu 400 %, avand in vedere ca e siteul lor si ei incearca sa promoveze produsul nu îi cred 100 %. Astept pareri

| Cosmin86 a răspuns (pentru dan1112):

2 ani jumate = foarte putin. 19 ani = abia esti major de 1 an amarat, ce sa spun, nici macar nu traiesti pe banii tai, inca locuiesti cu parintii...

Cuvantul "textosteron" nu exista, esti si ANALFABET? Ce naiba?

Tu nici nu stii sa scrii, dar vrei nu stiu ce... da-l dracu de "testosteron" ( asa se scrie corect ), invata sa mananci.

Ai 4-5 mese pe zi, PROTEINE + CARBOHIDRATI la fiecare masa? Faci antrenament ADEVARAT la sala cu exercitii de baza ( tractiuni la bara, genu cu haltera pe umeri, presa militara, etc. ) sau pierzi vremea cu aparate si flexii pentru biceps?

| dan1112 explică (pentru Cosmin86):

laughing) Nu sunt analfabet nu stiu de unde am luat cuvantul cu x. Fac program normal îl schimb la 2 saptamani exemplu fac gantere la piept 2 saptamani dupa fac doua saptamani cu bara, fac la final exerciti de izolare. Tu imi zici ca iau de pe bani parintilor... fara sa stii daca e asa sau nu, ma corectezi pentru un x ma faci analfabet. Eu am cerut doar o parere celor care au folosit. Apropo de analfabeti zici de mine ca nu stiu sa scriu dar tu folosesti COPIL MIC.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dan1112):

Da, folosesc "copil mic" pentru ca e o IRONIE, dar te prinzi foarte greu.

Si legat de asta : nu ai nevoie de stimulatoare de testosteron daca ai sub 35 de ani, le iei FIX DEGEABA.

Mai bine iei o creatina sau un oxid nitric si un concentrat proteic. E suficient.

| AdrianUrsut a răspuns:

In primul rand, Probolan 50 nu este steroid, ci este un prohormon. Adica are rolul de a stimula productia proprie de testosteron, nu inlocuieste hormonul masculin. Uite aici informatii despre Probolan50 http://www.erecenzii.ro/probolan-50-pret-pareri-si-informatii/

Probolan 50 poate fi folosit, insa nu iei o saptamana si gata, ci trebuie sa ai cicluri bine stabilite. De obicei primesti informatii cu ciclurile in prospectul produsului.