| Lilyian a întrebat:

Hei,as vrea sa va intreb cum as putea sa scap de pistrui caci nu ii suport. Ii am de mai multi ani dar nu reusesc sa scap de ei. Momentan folosesc o crema dar nu prea are efect!

Răspuns Câştigător
| sebi103 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de pistrui date de doua ori pe zi cu zeama de lamaie, de preferat dimineata si seara dar dupa ce te-ai dat cu zeama de lamaie sa nu folosesti nici un fel de crema timp de 10-15 minute.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea cremelor nu pot face nimic. mai sunt dar sunt extrem de scumpe. se pot scoate la un salon sau cv de genu/.