| Nikoooooooo a întrebat:

Deci am o problema...de mica aveam pistrui, si acum as vrea sa scap de ei... ce as putea face? este vreo crema ceva? sau ceva leacurilaughinglaughinglaughingnu stiu dar nu ii mai suport deoarece vara ies in evidenta ff mult, unii imi spun ca imi sta ff bine cu ei dar eu nu mai vreautongue multumesc sh promit ca va dau fundita+vot la fiecare

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| baby123 a răspuns:

Stiai ca fetele pistruiate sunt speciale? Asa sunt si eu dar de multe ori vreau si eu sa scap de ele dar nu stiu alta data imi plac nici eu nu ma mai inteleg. Acum am inceput sa imi dau seama ca imi place asa ma simt "speciala", cred ca o sa iti mai dispara cu timpul. Ai grija sa nu stai cu fata la soare ca se accentuaza si mai mult :*:*