| KittyCAT01 a întrebat:

Buna!
Cum ar trebui sa ma vopsesc daca am parul brunet natural, ten masliniu si ochi negri?big grin
Adica alta culoare in afara de brunetbatting eyelashes
Dau fundita celui mai potrivit raspuns

Răspuns Câştigător
| ANDA13SALON a răspuns:

BUNA! Luand in considerare faptul ca ai tenul masliniu, un roscat ar fi ok, dar este prea vulgar din punctul meu de vedere din cauza acestui tip de ten. Blondul nu il recomand... Cea mai indicata din punctul meu de vedere este culoarea ciocolatei cu lapte, poate putin mai deschis, cu tenta de auriu. Iti va da un aer angelic, iti va rotunji trasaturile, iti va conferi o tenta de inocenta si naturalete, caldura. Eventual iti poti face suvite extrem de subtiri fi ascunse pentru a se vedea doar cand parul este miscat. Sa ne anunti ce ai facut! Succes!

11 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Căcăniu în dungi.

| Doηηa a răspuns:

Sfat: Nu te vopsi ca o sa regreti mai tarziu.

| h3r a răspuns:

Brunet vine oricum perfect...ai putea lăsa așa.
Dar, merge super bine și un șaten mediu.

| JustMe34 a răspuns:

Nu te vopsi.

| micutzafinetze a răspuns:

Nu te vopsi parerea mea vei regreta mai tarziu dar daca vrei neaparat incearca culoarea visinei putrede sau un roscat cu tenta de violet

| Danysan a răspuns (pentru micutzafinetze):

Tare visina putreda laughing.:-p

| micutzafinetze a răspuns (pentru Danysan):

Da draguta visina e un fruct si putrezeste si are o culoare aparte ma scuze k u ai fost crescuta in cine stie ce las vegas de comuna

| Danysan a răspuns (pentru micutzafinetze):

Glumesc bre nu sunt o ea ci un el :-p.Vezi ca stiu cum e la comuna si imi adcu aminte ca ma urcam in Ciresi si Visini si mancam o groaza cand eram copil, cel mai tare era in Dud,,, ahh dude ma faceam pe maini si la botic ca naiba.Cu toate ca stau in capitala tot la tara e mai marfa :-p.

| micutzafinetze a răspuns (pentru Danysan):

Se putea sa nu te lauzi k stay la capitala?laughing))

| Danysan a răspuns (pentru micutzafinetze):

Nu e o lauda ca stai la capitala:-p -Eu nu o vad ca pe o lauda laughing.Am auzit ca vor astia sa o schimbe :-plaughing

| micutzafinetze a răspuns (pentru Danysan):

Cum zici ulaughing