| AmazingONEx a întrebat:

Acele ghete ORO/London pentru bărbați sunt potrivite pentru o ținută de nuntă (ca invitat, bineînțeles)?

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ghete de blugi, nu prea merg la ținute elegante, depinde cum te îmbraci

| Shiningstars2 a răspuns:

Depinde. Daca le iei cu un costum, nu prea se potrivesc cu sacoul, dar daca iti iei niste blugi sau pantaloni la dunga cu o camasa cred ca merg. Daca ti se pare ca ghetele sunt mai casual si nu pentru ocazii, nu iti face griji, oamenii de azi vin si in adidasi la nunta. Important e sa te simti tu bine.