| AlexandruChiser a întrebat:

Acum 2 zile, am vazut la un prieten niste ochelari ca acestia: http://img818.imageshack.us/img818/4229/75151295.jpg. Daca nu va dati seama din poza: rama este din plastic, rama de sus este dreapta, intre lentile are niste "grati", lentilele sunt drepte, nu curbate... Cum se numeste acest model, sau unde pot gasi ochelari ca aceia?

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

Nu au un nume fix.Dar iti spun k se gasec im nulte locuri.Am si eu o pereche de la H&M dar se gasesc peste tot am vaut si la munte, mare...

4 răspunsuri:
| AlexandruChiser explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Nu. Am spus ca au niste gratii intre lentile (vreo 4-5-6 bete din alea orizontale)

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Oricum ceva de genul ala..pai se gasesc dar mai mult cele fara gratii intre lentile..am cautat ochelarii de care zici tu pe net dar nu am gasit ..nustiu ce sa zic du-te al un magazin de ochelarii acolo sigur gasesti.winking sau daca tot nu gasesti vorbeste cu prietenul ala al tauwinking

| AlexandruChiser explică:

Stergeti "." (punctul) de la sfarsitul link-ului happy