| Cristina788 a întrebat:

Acum 4 ani mi-am ars sprâncenele cu pudră decoloranta și imediat au început să imi cadă fire din sprâncene, de atunci nu au mai crescut.
Voiam doar sa le deschid la culoare.
Mi-au ramas niste goluri și chiar dacă le dau cu creionul tot se văd golurile alea.
Cum să îmi recuperez sprâncenele? Îmi stă foarte urât. Exista ceva pentru creșterea sprancenelor? de 4 ani n-au mai crescut

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Implant

| RKBlue a răspuns:

rolling on the floor
Deci, rolling on the floor, cred ca implantul( ca la par e o solutie buna. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai stat atâția ani cu problema asta fara sa apelezi la un specialist? Mare e gradina Domnului happy
De salon nu ai auzit?