| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am luat niste blugi negri dar dupa cateva spalari sau decolorat desi i-am spalat cu detergent pentru rufe negre....cum as putea sa ii fac din nou negri? cu vopsea pentru textile?

imi plac la nebunie si nu vreau sai arunc, sau sa nu-i mai portsad

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca s-au decolorat dupa cateva spalari inseamna ca nu prea sunt de calitate.Da, singura solutie ar fi vopseaua pentru materiale textile, dar trebuie sa stii cum sa o aplici ca sa iasa culoarea uniform.
http://www.youtube.com/watch?v=yA4lzJNHKd4

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii poti face cu vopsea de haine[textile]daca nu esti multumita de rezultate ii mai vopsesti o data

| Mwha a răspuns:

Incearca cu vopsea pentru textile, dar totusi... eu stiam ca vopeseaua pentru textile este pentru a face modele pe blugi/tricouri/maieuri etc.

| simona120 a răspuns:

Incearca Pervoll si daca nu se innegresc poti folosi vopsea pentru textile.