| MaryMaria333 a întrebat:

Acum vreo 2 ani aveam breton, mi l-am lasat sa creasca, nu l-am taiat deloc, acum imi ajunge până sub față dar cand imi fac o coada jos la spate si mai ales cand imi pun gluga ies vreo 2 șuvițe din părul din față, arată naspha. Ar fi trebuit ala sa imi creasca, ce naiba? Cum sa rezolv problema? Ii enervant sa imi tot împing părul și sa imi vina la loc pe frunte.

7 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Aceeași problema o am și eu. Nu tot Parul nu creste la aceeași lungime. și eu aveam niște Șuvițe mai jos de bărbie acum 3 ani și acum îmi vin abia pana la piept... de 3 ani de zile... deci n-ai ce face decât sa aștepți sa-ti crească. sau sa cumperi diferite șampoane sau uleiuri sa-ti crească mai repede.

| Armyanka a răspuns (pentru Armyanka):

Nu tot parul creste la aceeași lungime***

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Taie-l.

| nicu991 a răspuns:

Parca ziceai mai demult ca-ti place stilul ala tomboy, de ce nu-l tunzi scurt parul sau bob?

| MaryMaria333 explică (pentru nicu991):

Da dar mie imi plac băieții cu par lung, oricum daca ma nasteam baiat original asa umblam ca si acum.

| nicu991 a răspuns (pentru MaryMaria333):

Totusi, mai deunazi ziceai ca ai o solutie de tip fixativ, pe aceea ai incercat-o? Poate reusesti cu suvitele alea rebele sa stea cuminti unde trebuie.

| Iamforfun a răspuns:

Daca îți prinzi tot parul in coada, șuvițele alea prinde-le cu o clamă sau agrafă foarte mică, să nu se observe.