| evelynne a întrebat:

Acum vreo 2 luni m-am vopsit brunetahappy...Intrebarea mea este daca as putea sa ma vopsesc vreo nuanta de blond, ar iesii? sau e inutil sa incerc?

4 răspunsuri:
| sssoriii a răspuns:

Daca nu folosesti un decolorant nu iti va iesi nimic.
cumpara un decolorant bun si iti va iesi blondul.

| evelynne explică:

Merci oricum pentru rasphappy am decis sa ma fac tot bruneta...

| thebloodsoul a răspuns:

Pentru a reveni la o culoare mai deschisa fara sa apelezi la salon iti ia in jur de un an.pentru a ajunge mai repede la o nuanta mai decshisa ti-as sugera sa mergi la un salon sa te decolorezihappy

| oanny91 a răspuns:

Mda si daca te delororezi o sa iti strici parlul eu am trecut prin atatea cu parlul meu si abia acum si-a revenit cat de cat, daca suporti parul deteriorat atunci te poti decolora daca nu parerea mea e sa mai astepti. oricum din negru fara decolorare nu o sa poti ajunge niciodata blonda e cea mai grea nuanta care poate fii scoasa din cap