| afrodita3333 a întrebat:

Adidasi sau balerini? Ce va place sa purtati mai mult?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Clar adidasi, si balerini sunt frumosi dar mie imi plac mai mult adidasi.

| pwp a răspuns:

Prefer adidasii.Mai practici si mai comozi happy

| Lilia2621 a răspuns:

Adidasii...

| valentingb a răspuns:

Adidasi,daca as purta balerini ar crede lumea ca sunt gay laughing :-)

| afrodita3333 explică (pentru valentingb):

Era o intrebare pentru fete...da mersi de participare laughing

| Dany19 a răspuns:

Eu prefer balerini. Mi se par mai confortabili.

| Rebbbeca a răspuns:

Ambii,depinde de situatie si de culoare xD

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Balerini.happy

| Iamnotme a răspuns:

Balerini happy. Chiar daca sunt innebunita dupa tenisi love struck.

| pantofi a răspuns:

Desi ocazional folosesc si adidasi, balerinii ofera intotdeauna o nuanta de eleganta subtila asa ca ii prefer adidasilor. Si o colectie superba de balerini aici: http://www.ipantofi.ro/balerini-online/

| masoniiii a răspuns:

Mor cand vad o fata in balerini :X:X:X mai ales daca poarta si niste blugi super slim fitt asa super stransi pe picior si elastici :X::XXXXX