| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce fel de papuci purtati in general? FlipFlop, slapi, sandale, pantofi, adidasi...Ce va place?

7 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Sandale, pantofi...

Numai bine.

| thegatekeeper a răspuns:

Converse, mai mult de jumatate din an (cand vremea imi permite), iar in restul anului, bocanci si sandale. Nu port nimic cu toc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Orice, dar cu tocuri! Sandale, cizmulițe croșetate, însă să aibă tocuri înalte! Mai rar... port flip-flop, poate doar la plajă. Pentru că-mi plac prea mult tocurile. laughing

| scrisoarededragoste a răspuns:

Pantofi,sandale alte chestii, dar cu toc. Sunt pretenţioasă la încălţăminte aşa că nu-ţi face griji te pot prinde şi pe tocuri.

Adidaşi sau teneşi când merg la sală.

| buttercoree a răspuns:

Tenisihappy, ma simt mult mai bine.

| pinkyred a răspuns:

Cel mai mult port bascheti

| roxy0 a răspuns:

Buna! Eu port sandale, pantofi sau adidasi. Imi plac foarte mult incaltamintele cu talpa joasa si de asta ma simt mult mai bine.Pa pa