| Cristiinaaaaa a întrebat:

Purtati balerini, opincute toamna? happy

Răspuns Câştigător
| XKidutzaa a răspuns:

Da.eu mi-am laut pentru toamna asta opincute.in lco e pantofi.sunt mai confortabile, chic si la moda.Deki nu vad dc nu...plus ca nu stai ca in pantofi.ca vai mi s-a rupt un toc, ca vai ma dor pciioarele.sa te impiediki sis a faci batai.sunt super opincile si balerini! deci iti recomand cu toata increderea:*:X

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Da,toamna port balerini/opincuțe sau uneori și pantofiori cu puțin toculeț. Așa se poartă toamna,este cel mai potrivit, depinde și de toamnă, adică daca este ploioasă nu poți să mergi cu opincuțe sau balerini. Poartă în ce te simți bine și crezi că este potrivit în primul rând pentru tine!

Baftă.
Succes în noul an școlar.

| Didi908 a răspuns:

Da toamna se poarta de cele mai multe ori balerini/opincute! Sau daca e foarte frig. poti purta adidasi! big grin

| Tooooo a răspuns:

Da mai ales balerini cand nu e frig cand e frig tenisi sau adidasi sunt cei mai indicati dar toamna asta nu stiu ce va fi pentru`ca acum e foarte frig dapoi mai incolo

| 26justmeandyou a răspuns:

Da, dar nu foarte decupati